Co dnes tiskneme?

Ahoj, tiskaři,

poslední dobou v Karmen tiskneme spousty zajímavých věcí, které jsou nejen zábavné, ale často také velice užitečné. Rád bych zde otevřel nový topic, kde můžeme společně sdílet podobné výtisky a navzájem si vypomoct.
Jako první se s Vámi chci podělit o embosser na vizitky. Tento praktický nástroj Vám umožní vytvořit profesionálně vypadající vizitky s jedinečným designem. My jsme pro naše vizitky zvolili embosser, který zanechá na papíru “technický” reliéf, což odpovídá oboru, ve kterém se Karmen pohybuje.

Na video, kde tento embosser tiskneme a používáme se podívejte zde:

Untitled design-4

Budu se těšit na Vaše nápady!

Ahoj,
Vojta P.

1 Like

Emboser je super, mám jinou verzi už asi dva roky, a razím smajlíky na svoje vizitky, které rozdávám na Maker Fairech :slight_smile:
Tenhle “elektronický” vypadá taky super.

Tady je ten můj: STL file The Business Card Embosser System 🎨 ・3D print design to download・Cults

3 Likes

Máte děti? Jestli jo tak tento příspěvek je přím pro vás! dnes jsem na printables nasel tyto piškvorky a řekl bych ze jsem spokojen

Link na print: Tic-Tac-Toe take away od autora NextGen3D | Stáhněte si zdarma STL model | Printables.com

image

2 Likes

Věřím tomu, že smajlící vypadají na vizitkách taky parádně. Na těhle tištěných embosserech je super to, že každý si může udělat takový, který sedí jeho brandu a může si tím nápaditě a lehce odlišit své vizitky od ostatních “klasických” vizitek.

Ahoj,

vytiskli jsme si v Karmen další skvělý tool, který nám sedí na stole a pomáhá s organizací našich pracovních úkolů. Jedná se jednoduchý To-Do List Maker. Tenhle kousek filamentu má ideální místo pro malé papírky, propisku i šablonu na na vypsání úkolů ke splnění.

Koukněte se na video z tisku i použití zde:

Untitled design-3

Hezký den,
Vojta P.

Ahoj tiskaři,

v kanceláři jsme měli malý problém, neustále nám práskali dveře kvůli průvanu. Rozhodli jsme se tenhle problém vyřešit jednoduchým výtiskem - zarážkou. Když už jsme tiskli takhle použitelný tisk, tak jsem se rozhodl z toho i natočit video a sdílet ho s vámi.

Na video se můžete kouknou níže:
Untitled design-5

S pozdravem
Vojta P.

Ahoj tiskaři,

potřebovali jsme v kanceláři něco na rychlé a snadné otvírání zalepených krabic, tak jsme si vytiskli Box Cutter. Funguje skvěle a je malý, takže nezabere tolik místa jako třeba nůž. Natočili jsme video z tisku i použití, tak se můžete kouknout :slight_smile:

Podívejte se na video níže:
Untitled design-7