Nápověda k přidání tiskárny

Ahoj, pokaždé když přidávám tiskárnu musím googlit jak to udělat. Protože to není věc kterou dělám 3x denně, vždycky zapomenu jak na to. Nehledě na to že zapamatovat si adresu skriptu atd není reálné.

Můžete prosím přidat k dialogu pro přidání tiskárny nějaké odkazy které mě kopnou rovnou na nápovědu, kde najdu instalační skript?

Rozkliknu že chci přidat klipper tiskárnu, otevře se dialog a já jsem v prdeli. Takže google - karmen klipper, najdu článek a pak teprve můžu pokračovat.

Druhá věc je, že musím generovat klíč zařízení úplně někde jinde. Takže otevřít další záložku (teď už mám otevřené 3 záložky) na to abych si vygenerovat klíč zařízení. Nerozumím tomu proč je to úplně někde jinde než u přidání tiskárny, ale chápu že tam bude asi jiná logika.

Každopádně je to celkem zbytečný opruz a šlo by to všechno udělat v jednom kroku.

1 Like


A tohle minutové čekání je dost opruz, nehledě na to, že mě to může vyloženě odradit od toho abych vůbec pokračoval dále. Ale to už jsem psal v jiném postu.

1 Like

Další věc u instalace - přidání klíče ke skriptu. Proč se ten skript na ten klíč prostě nezeptá?
Takhle když to musím vkládat za odkaz je náchylné na chybu. Nedám na konec mezeru a už je chyba, pak než se dostanu přes celý ten klíč abych tam dal mezeru a pak to odeslal…

1 Like

Ahoj Pavle,

moc díky za připomínky. Vše je relevantní a děkuju za tvůj pohled. Na instalačním skriptu a způsobu přidání tiskárny určitě zapracujeme!

Ještě jednou moc děkujeme!