Přechod z MK3S+ na MK4

Ahoj všichni,
nedávno jsem předělal svou tiskárnu. Teď mám MK4 (Průša) pominu-li jiný kabel, bude moje Karmen Pill XL fungovat? hlavně co bych měl nastavit atd.

Jestli je někde návod, tak se omlouvám ale ji delší dobu jsem Karmen nepoužíval, protože se z ničeho nic odmítala připojit k WI-FI, řešil jsem to přes podporu, byla mi zaslána nová karta a pořád se ta mrška odmítá připojit. Bohužel jsem ani neměl moc času - práce a nějaké rodinné věci

Děkuji za odpověď, případné nasměrování správným směrem
Štěpán

Zdravím Štěpáne :wave:
přechod není vůbec složitý, krom výměny kabelů není potřeba nic nastavovat.
Pokud došlo ke změně wifi tak ta by byla potřeba upravit dle původní dokumentace zde.

Pokud se nechce připojit na wifi může být problém:

  • malá a Velká písmena jak v hesle tak v názvu
  • podpora wifi (Pill funguje jen na 2,4GHz pásmu, což 99% routerů používá :sweat_smile: )

Kdyby bylo cokoliv potřeba není problém napsat zde a rád pomůžu

Vojta

Tady je právě ten háček, router jsem za dobu používání Karmen neměnil, ani poskytovatele připojení, dokonce jsem zkoušel i mobilní hotspot. Údaje jsem přepisoval dle návodů, v Notepadu++.
Když K. zapojím tak svítí zeleně. Jinak jsem to používal normálně běžně a pak z ničeho nic přestala fungovat, dokonce i po obdržení druhé karty v rámci reklamace.

MK4 po zadání údajů se normálně na WI-FI připojila, přes jejich modul (také 2,4GHz)

Taková zkušenost mě velmi mrzí.
Můžeme se domluvit, že vám do emailu zašlu štítek pro zaslaní zasilkovnou my se co nejdříve po převzetí na to koukneme a zašleme zpět? Obě dopravy bych zařídil.
Děkuji za reakci

Tak to budu rád. A rozhodně to nedávám za vinu Vám.

1 Like

Zdravím Štěpáne,
štítek pro zaslání vám posílám do emailu.
Balíček bude stačit zabalený podat na nebližším místě zásilkovny.
Děkuji a přeji hezký den

Vojta